Disciplinos esmė

CELEMI disciplinos esmė: itin didelis dėmesys taisyklingam kosmetikos priemonių naudojimui bei teisingiems odos bei plaukų priežiūros įpročiams.


Taigi, CELEMI tikslas – ne tik sukurti inovatyvias, tyrimais patvirtintas, efektyvias, pasaulines tendencijas atspindinčias kosmetikos priemones. Mūsų tikslas taip pat yra ir sudaryti veiksmų planą bei suburti komandą, kuri veiks kartu su jumis ir kurios narėmis ir vadovėmis būsite jūs pačios.

Kiekvienas mūsų produktas buvo sukurtas galvojant apie jo naudojimo discipliną. Kiekvieno jų efektyvumas buvo patikrintas laikantis tos disciplinos. O dabar atėjo laikas juos disciplinuotai naudoti. CELEMI drąsiai žiūri tiesai į akis ir nebijo pripažinti, kad be jūsų pastangų net ir mūsų kruopščiai kurti produktai bus beverčiai.

Svarbu suprasti, kad CELEMI disciplina yra kur kas daugiau nei paprasta naudojimo instrukcija. Tai yra požiūris į kosmetiką ir ilgalaikiai įpročiai, o pagrindinė CELEMI nauda yra itin tiksliai ir disciplinuotai atrinktos kosmetikos priemonių formulės, jų pateikimo formos bei unikalios, CELEMI komandos sukurtos priemonės, skirtos suformuoti teisingus grožio įpročius.

CELEMI disciplina pakeis jūsų požiūrį į kosmetiką, o naujieji odos ir plaukų priežiūros įpročiai atskleis jūsų natūralų grožį. Reikia laiko, norint pasiekti rezultatą, tačiau jį pastebės visi, o svarbiausia – jūs pačios.

Žinau, kad taip ir bus.