CLM App

Formuok teisingus kosmetikos naudojimo įpročius CLM Discipline guide mobiliojoje programėlėje


Kosmetikos reklamos mirga nuo neva stebuklus kuriančių kosmetikos priemonių naujienų, tačiau iki šiol niekas nepasirūpino, kad vartotojas turėtų visas reikiamas priemones, kurios būtų skirtos ugdyti teisingus kosmetikos naudojimo įpročius, be kurių visi pažangiausi kosmetikos komponentai bus beverčiai. 


CELEMI keičia požiūrį apie kosmetikos gamintojų atsakomybę ir darbais įrodo, kad šis prekės ženklas yra pasiruošęs būti šalia kiekvieno vartotojo iki tikrų rezultatų, kurie bus akivaizdūs ir motyvuojantys. 


Stebuklus kuria ne kosmetikos produktai. Stebuklus kuri tu, o mes pasirūpiname, kad turėtum visas tam reikiamas priemones.


CLM Discipline guide programėlė skirta ugdyti disciplinuotus pilnavertiško grožio įpročius. Tik pastarieji gali užtikrinti, jog kosmetika kurs ilgalaikius rezultatus, o grožis bus pastebimas ne tik plika akimi, bet ir jaučiamas širdimi. 

Tai yra tarsi disciplinos treneris delne, kuris motyvuos, kad tau niekada nepritrūktų laiko sau. Taigi daugiau jokių pasiteisinimų, kad neturi laiko plaukų ar veido kaukei, kad pamiršti išgerti pakankamai vandens, o surinkti reikiamą žingsnių skaičių yra neįmanoma. 


Ši programėlė išmokys atrasti tikrą balansą, kai viename telefono lange nuolat matai priminimą apie visumos svarbą, o planą turi ne tam, kad jis ribotų, o tam, kad jis leistų jaustis saugiai.  


Ji nėra apie tobulumą, ji - apie savikontrolės galią. Ji primins, kad tikrasis grožis yra teisingų kasdieninių įpročių visuma, kuri užtikrina ne tik sveiką ir gražų kūną, bet ir mintis. 


CLM Discipline guide programėlė sukurta profesionalų, kurie žino kaip paversti disciplinuotų įpročių formavimą smagiu žaidimu, taigi esame tikri, kad net didžiausias disciplinos skeptikas bus įtikintas, kad disciplina yra esminė priemonė siekiant rezultatų visose gyvenimo srityse įskaitant savo kūno grožio puoselėjimą.

 

 

Kaip gauti prieigą prie programėlės

  1. Įsigyk dabar savo pamėgtas priemones arba išbandyk naujus produktus.
  2. Po užsakymo pateikimo el. paštu atsiųsime tau skirtą unikalų kodą su kuriuo galėsi prisijungti prie programėlės.

 

Šiuo metu programėlė pasiekiama iOS, tačiau jau labai greitai ir Android. Gautas programėlės atrakinimo kodas galios tiek iOS, tiek Android.